Дитячий табір 2017

Дитячий табір 2017

Початок літа несе особливу радість школярам, у яких попереду три місяці повної свободи від шкільних занять. І море думок їх батькам, які гадають, чим би зайняти дітей влітку. Як зробити літні канікули незабутніми для дитини? Звісно, відправити його в чудовий дитячий табір.

В Україні останнім часом кожен рік з’являється велика кількість дитячих таборів. Багато людей які побували в дитячому таборі в ролі викладачів, ватажків чи інших працівників вважають, що це діло по силі кожному. Тому батькам перед тим як відправити свою дитину до дитячого табору потрібно детально ознайомитися з усіма складовими які чекають на їх попереду.
Шукаємо інформацію про табір.
Багато таборів розраховані на дітей від 7 років. До цього віку не варто відправляти дитину в подорож без супроводу дорослих членів сім’ї.  Також необхідно враховувати умови і місце розташування, адже пансіонат на березі моря і табір в лісі кардинально різняться. Відповідно загальні рекомендації потрібно адаптувати під конкретне місце майбутнього відпочинку вашої дитини.

Ще один пункт який батьків зазвичай хвилює це харчування в дитячому таборі. Це, безумовно, важливий показник. Однак мало хто з батьків замислюється, чим їх дитина буде займатися далеко від дому. Адже це серйозне питання! Дитина, в першу чергу, їде відпочивати, тобто, розважатися, розвиватися, заводити цікаві знайомства, а не тільки посилено харчуватися.

Збори до дитячого табору.
З чого варто розпочати збирання в дитячий табір? Якщо у вас є гарні поради пишіть у коментарях). Ми порадимо розпочати, з вибору валізи. Кожен дитячий табір має свою специфіку — наприклад наш туристичний табір Життя має всі умови для перебування дітей з колісними валізами, тому що намети великі і обладнанні підлогою. Але в табір з маленькими наметами найкраще підійде повноцінний туристичний рюкзак. Дуже важливо збирати валізу до табору разом з дитиною, навчити порадам які знадобляться по закінченню зміни. Варто покласти декілька пакетів або тряп`яну торбочку, зазвичай речей може стати більше, сувеніри, подарунки, не компактне складання речей приводить до перевантаження основної валізи. Першочергова річ у дитячому таборі це захист голови від сонця — бейсболки, бандани, панами, капелюхи все що завгодно головне щоб дитина носила. Одяг для дитячого табору краще взяти з тонкої, дихаючої тканини. Не зайвими будуть кілька пар різного взуття, від шльопанців до кросівок. А ось занадто дорогі і красиві наряди краще залишити вдома. І не забудьте про теплі речі.
Список речей які необхідно мати в дитячому таборі на нашій сторінці>>>

Дуже важливо знати маршрути перевезення дітей до табору, яким транспортом, та скільки вихователів супроводжує групу. В сучасному світі понятя про страхування не насторожує, а навпаки дає гарантії та спокій, ні в якому разі не стосується здоровя дитини, а те що організатори подбали про це. Запитуйте страхування дітей.

Також батькам слід знати, що адаптація дитини в дитячому таборі займе близько 5-7 днів. До цього часу не варто занадто хвилюватися через його скарги і невдоволення. Значним чином адаптація залежить від самої дитини, його характеру і вміння пристосовуватися до всього нового. Але якщо дитина за 10-14 днів так і не змогла пристосуватися, краще забрати додому.
Батьки, якщо ви заздалегідь спланували канікули в дитячому таборі то проведіть бесіди, повчання, практичні приклади про поведінку та пристосування дитини в новому колективі.
Дитячі табори мають різні направлення та специфіку, тому ми радимо за літо відвідати не один табір! Практикуйте і подорожуйте разом зі своїми дітками, будьте гарним прикладом.

Наша місія — дитинство повинно бути щасливим!