Відгуки дітей про табір в Карпатах, осіння зміна 2017 рік.
Осіння зміна CampLifeKarpaty.
Пройшла з 28 жовтня по 5 листопада 2017 року, тематика зміни #успішнийуспіх. Часу нам виявилося замало, щоб досхочу повеселитися, але відпочили всі)
Скоро у нас розпочнеться Новорічна зимова зміна з 2 по 10 січня 2018 року, а поки що можете подивитися відгуки дітлахів в інстаграмі.
Отзывы детей о лагере в Карпатах.
- alice_volodicheva Хочу написати про свій улюблений табір CampLife @camp.life.ua. Цього разу ми їздили в Карпати, там було дуже весело. Насичені дні, цікава програма, щодня ми ходили на прогулянку, на цьому фото катаємося на конях. Там тусували з @kira_piskun@demchan_eleonora @ @toma_light веселилися на повну
#camplife#camplifekarpaty#лагерьжизнь#mydayalice
Відгуки дітей про табір у Карпатах
- toma_light Що таке CampLife? Це море позитиву, креативу, веселощів? Коли я їхала на осінню зміну, я думала, що там будуть діти молодші за мене, а старших за мене нікого не буде, але мені пощастило і я познайомилася з дуже класними людьми, і мені здається, що якби не Діма, то ця зміна не була б настільки смішною? Тепер я вам розповім, що ж МИ, наша маленька сім’я, хоч на один тиждень, але сім’я, робили. У перший день ми гуляли в інший кінець Ворохти (щоб ви розуміли, ми жили на іншому кінці Ворохти). Потім ввечері у нас була презентація нашої команди. Чесно кажучи, не пам’ятаю, що було, запам’яталися тільки найяскравіші моменти. Ще ми ходили на гору Борсучина, а тому цього ж дня була лазня. Для мене це був перший раз у лазні, і я не знала, чого очікувати. Але мені сподобалося там. Не забуваю про катання на конях, це було не гірше за похід на гору. Ще ми ходили на гору Маковиця. На цю гору було легше підніматися, ніж на Борсучину. Потім відразу ж ми пішли на скелі Довбуша. Дуже круте місце? З нього я вже виставила фотографії, і ви можете їх подивитися. І весь цей прекрасний час був завдяки табору @camp.life.ua
Відгуки дітей про табір у Карпатах
- l_love_you_to_the_moon Що таке Camp Life? Це море позитиву, креативу, веселощів! Коли я їхала на осінню зміну, я думала, що буде нецікаво, але насправді було дуже весело! Коли я їхала, то думала, що у мене не буде друзів, але велике спасибі за те, що підтримували і вірили в мене! Я вас всіх люблю ❤️



