Літні табори 2023 Camp Life

Яскравий відпочинок для дітей і підлітків в Україні та Болгарії

Табір в Карпатах CL

Влітку 2023 в Карпатах шість змін:

Для дітей та підлітків від 8 до 16 років.
Табір в Карпатах вартість  15900 грн 

Табір в Болгарії CL

Зміни табору Camp Life в Болгарії:

Влітку 2023 на Болгарському узбережжі пройде одна зміна:

Для дітей та підлітків від 9 до 16 років.
Табір в Болгарії вартість   750 Є

Наметовий кемпінг Camp Life

Зміни в кемпінгу 2023 скасовані.

Чекаємо перемогу!

Для дітей та підлітків від 8 до 16 років.
Наметовий табір вартість   0 грн

Табір в Пущі-Водиці CL

Влітку 2023 зміни в Пущі скасовані.

Чекаємо перемогу!

Для дітей та підлітків від 7 до 12 років.
Табір в Пущі-Водиці  вартість   0 грн  

Подати заявку в табір

  10 переваг
  відпочинку дітей у літньому таборі

  1

  Розвивати соціальні навички: Табір надає дітям можливість познайомитися з новими людьми та завести друзів з різних верств суспільства, що допомагає їм розвивати такі важливі соціальні навички, як спілкування, робота в команді та емпатія.

  2

  Підвищення впевненості в собі: Перебування далеко від батьків і нові види діяльності та виклики можуть допомогти дітям розвинути впевненість у собі, незалежність і стійкість.

  3

  Покращити фізичну форму: Табір дає дітям можливість займатися фізичними вправами, такими як плавання, піші прогулянки та спорт, що може допомогти покращити їхню фізичну форму та самопочуття.

  4

  Розвити творчі здібності: Табори часто пропонують творчі заняття, такі як декоративно-прикладне мистецтво, музика і драматургія, які можуть допомогти дітям розкрити свій творчий потенціал.

  5

  Оволодіти новими навичками: Табір дає широкий спектр занять, таких як плавання на рафтингу, кулінарія, режессура, які можуть допомогти дітям здобути нові навички та розкрити свої інтереси.

  6

  Виховання характеру: Табір навчає таким важливим цінностям, як відповідальність, повага та наполегливість, які допоможуть дітям сформувати сильний характер і стати відповідальними дорослими.

  7

  Пізнати природу: Табір надає дітям можливість досліджувати і цінувати природу, що може допомогти їм розвинути дбайливе ставлення до навколишнього середовища і почуття відповідальності.

  8

  Скоротіть час, проведений перед екраном: Табори дають можливість відпочити від технологій і заохочують дітей до фізичної та соціальної активності, що може допомогти зменшити час, проведений перед екраном, і поліпшити психічне здоров’я.

  9

  Створює спогади на все життя: Табір дарує дітям унікальний досвід і спогади, які вони зберігатимуть протягом усього життя і можуть слугувати джерелом натхнення та мотивації на довгі роки.

  10

  Виховує почуття приналежності: Табори дають відчуття спільноти та приналежності, що може допомогти дітям відчути, що їх приймають і підтримують, а також надають простір, де вони можуть бути самими собою.

  Дружня команда

  Атмосферу в таборі звичайно ж створюють діти, але в цьому їм допомагають досвідчені наставники, які єдиною командою організовують, побут дітей, творчий настрій, активують, душевну частину і багато іншого. Основний склад табору це сформована роками команда, яка підкріплена дружбою поза табором.

  Незабутній час

  Ми всі розуміємо, що табір це особливий час для кожної дитини. Найголовніше це знайти свій табір і наших кемперів вже сотні. Ми з кожним роком формуємо нові програми, нові локації, тури з метою того, щоб девіз табору був реальністю –
  ДИТИНСТВО МАЄ БУТИ ЩАСЛИВИМ!

  Табір справжнього дитинства

  Кожне літо в Camp Life неповторне. Наші креативні організатори підходять до формування програми з урахуванням всіх трендів. У той же час, вся команда працює над тим, щоб у дітей було справжнє дитинство, ми намагаємося організувати відпочинок так, щоб у дітей не вистачало часу на телефони і навіть іноді на дзвінки батькам. #CampLifeKarpaty #CampLifePuscha #CampLife.

  Ідеальні місця

  Наші табори знаходяться в ідеальних місцях.
  Дитячий наметовий табір на березі Київського моря – це неймовірні світанки, великий сосновий ліс і повне занурення в природу.
  Табір Життя в Пущі Водиці – курортна зелена зона під Києвом з численними водоймами та казковим лісом.
  CampLifeKarpaty в серці Карпат, на висоті 850 метрів над рівнем моря, крутіше гір тільки можуть бути гори.

  Осінній табір в Карпатах CL

  Зміна табору в Карпатах на осінніх канікулах 2023:

  Для дітей та підлітків від 8 до 16 років.
  Осінній табір вартість   0 грн

  Зимовий табір в Карпатах CL

  Зміни табору в Карпатах на зимових канікулах 2023- 2024:

  Для дітей та підлітків від 8 до 16 років.

  Зимовий табір вартість  0 грн

  Весняний табір в Карпатах CL

  Зміна табору в Карпатах на весняних канікулах 2023:

  Для дітей та підлітків від 8 до 16 років.
  Весняний табір вартість   10800 грн

  Всі наші літні табори Camp Life мають дуже активну програму, від дітей потрібно тільки бажання у всьому брати участь. В наметовому таборі на Київському морі діти постійно купаються, плавають на човнах, грають в ігри на воді, ходять в міні походи, грають в лісі в зарницю і захват прапору, найменші теж грають, але за своїми правилами ?

  YouTube player
  YouTube player

  Літній табір під Києвом не дає дітям нудьгувати й вечорами – пісні під гітару, творчі вечори, постановки власних спектаклів, дискотеки і різні змагання між командами.

  YouTube player

  Міні походи на пів дня або походи по воді дуже подобаються дітям, в цьому і є цінність та краса літнього табору.

  YouTube player

  У літньому таборі в Карпатах програма активнго насичена з ранку до вечора: ми ходимо в гори, піднімаємося на найвищі вершини Карпат (звичайно ж за бажанням дітей), сплавляємось по гірських річках, співаємо, знімаємо, виступаємо. Більше фото з наших таборів дивіться в нашому інстаграм.

  YouTube player
  YouTube player

  Для самих маленьких ми створили літній табір в Пущі-Водиці. Локація поруч зі столицею, що дозволяє батькам спокійно перший раз відправити дитину в табір. Вся програма розрахована на дітей 7-12 років, з максимальною кількістю активностей, інтелектуальних і творчих заходів. Купаємося ми в басейні або в озерах Пущі.

  YouTube player

  У наших літніх таборах Camp Life ми створили всі умови для різнобічного, пізнавального і цікавого відпочинку кожної дитини. Програма передбачає різні активності, де діти розвивають такі корисні навички як робота в команді, креативність, наполегливість і вміння знаходити цікаві рішення поставлених завдань. В ігровій формі під час ігор і змагань проявляється характер, формується особистість і це гарна можливість переступити через страхи, спробувати щось нове і цікаве для себе. В умовах табірного життя дитина паралельно з відпочинком отримує потрібний життєвий досвід, вона вчиться бути самостійною, обходитися без батьків і налагоджувати комунікації з однолітками. Завдання всієї команди і програми Camp Life дати дітям позитивний і яскравий досвід, спогади про теплу атмосфері табору і яскраві враження про літо?

   

  Нижче ви можете ознайомитися з правилами нашого табору.

  Подати заявку в табір

   Наші партнери